Weekly Program Guide for Ch 18 - Oct 26, 2020 to Nov 01, 2020
Monday12:00 AMFirst United Methodist Church
Monday1:00 AMBethlehem Lutheran Church
Monday2:00 AMRiver Valley Christian Church
Monday3:00 AMSalem Lutheran Church
Monday4:00 AMSt. Paul Lutheran Church
Monday5:00 AMMemorial Lutheran Church
Monday6:00 AMChrist Lutheran Church
Monday7:00 AMOur Savior's Lutheran Church
Monday8:00 AMSt Peter's United Church
Monday9:00 AMRockpoint Church
Monday10:00 AMPeople's Congregational Church
Monday11:00 AMGospel of Grace Fellowship
Monday12:00 PMLove Power Miracle Ministry
Monday1:00 PMPower of Love
Monday1:30 PMWhat Does the Bible Say?
Monday2:00 PMScripture Verse by Verse
Monday2:30 PMDiocese of Saint Cloud Worship
Monday3:00 PMThirst No More and Bear Fruit
Monday3:30 PMPiano Worship
Monday4:30 PMCry Holy with Bishop Felton
Monday5:00 PMBible Talk - Study for Beginner
Monday6:00 PMLove Power Miracle Ministry
Monday7:00 PMPower of Love
Monday7:30 PMWhat Does the Bible Say?
Monday8:00 PMScripture Verse by Verse
Monday8:30 PMDiocese of Saint Cloud Worship
Monday9:00 PMThirst No More and Bear Fruit
Monday9:30 PMPiano Worship
Monday10:30 PMCry Holy with Bishop Felton
Monday11:00 PMBible Talk - Study for Beginner
Monday11:17 PMBible Talk - Study for Beginner
Tuesday12:00 AMLove Power Miracle Ministry
Tuesday1:00 AMPower of Love
Tuesday1:30 AMWhat Does the Bible Say?
Tuesday2:00 AMScripture Verse by Verse
Tuesday2:30 AMDiocese of Saint Cloud Worship
Tuesday3:00 AMThirst No More and Bear Fruit
Tuesday3:30 AMCry Holy with Bishop Felton
Tuesday4:00 AMPiano Worship
Tuesday5:00 AMBible Talk - Study for Beginner
Tuesday5:27 AMBible Talk - Study for Beginner
Tuesday6:00 AMLove Power Miracle Ministry
Tuesday7:00 AMPower of Love
Tuesday7:30 AMWhat Does the Bible Say?
Tuesday8:00 AMScripture Verse by Verse
Tuesday8:30 AMDiocese of Saint Cloud Worship
Tuesday9:00 AMThirst No More and Bear Fruit
Tuesday9:30 AMCry Holy with Bishop Felton
Tuesday10:00 AMPiano Worship
Tuesday11:00 AMBible Talk - Study for Beginner
Tuesday11:35 AMBible Talk - Study for Beginner
Tuesday12:00 PMRockpoint Church
Tuesday1:00 PMStillwater Evangelical Free
Tuesday2:00 PMEpiscopal Church of Ascension
Tuesday3:00 PMFirst Presbyterian Church
Tuesday4:00 PMGospel of Grace Fellowship
Tuesday5:00 PMImmanuel Church of Forest Lake
Tuesday6:00 PMRockpoint Church
Tuesday7:00 PMStillwater Evangelical Free
Tuesday8:00 PMEpiscopal Church of Ascension
Tuesday9:00 PMFirst Presbyterian Church
Tuesday10:00 PMGospel of Grace Fellowship
Tuesday11:00 PMImmanuel Church of Forest Lake
Wednesday12:00 AMRockpoint Church
Wednesday1:00 AMStillwater Evangelical Free
Wednesday2:00 AMEpiscopal Church of Ascension
Wednesday3:00 AMFirst Presbyterian Church
Wednesday4:00 AMGospel of Grace Fellowship
Wednesday5:00 AMImmanuel Church of Forest Lake
Wednesday6:00 AMRockpoint Church
Wednesday7:00 AMStillwater Evangelical Free
Wednesday8:00 AMEpiscopal Church of Ascension
Wednesday9:00 AMFirst Presbyterian Church
Wednesday10:00 AMGospel of Grace Fellowship
Wednesday11:00 AMImmanuel Church of Forest Lake
Wednesday12:00 PMTrinity Lutheran Church
Wednesday1:00 PMSt. Andrews Traditional Worship
Wednesday2:00 PMFirst United Methodist Church
Wednesday3:00 PMSalem Lutheran Church
Wednesday4:00 PMNew Life Christian Community
Wednesday5:00 PMSt. Michael's Catholic Church
Wednesday6:00 PMTrinity Lutheran Church
Wednesday7:00 PMSt. Andrews Traditional Worship
Wednesday8:00 PMFirst United Methodist Church
Wednesday9:00 PMSalem Lutheran Church
Wednesday10:00 PMNew Life Christian Community
Wednesday11:00 PMSt. Michael's Catholic Church
Thursday12:00 AMTrinity Lutheran Church
Thursday1:00 AMSt. Andrews Traditional Worship
Thursday2:00 AMFirst United Methodist Church
Thursday3:00 AMSalem Lutheran Church
Thursday4:00 AMNew Life Christian Community
Thursday5:00 AMSt. Michael's Catholic Church
Thursday6:00 AMTrinity Lutheran Church
Thursday7:00 AMSt. Andrews Traditional Worship
Thursday8:00 AMFirst United Methodist Church
Thursday9:00 AMSalem Lutheran Church
Thursday10:00 AMNew Life Christian Community
Thursday11:00 AMSt. Michael's Catholic Church
Thursday12:00 PMWatermark Church
Thursday1:00 PMBethlehem Lutheran Church
Thursday2:00 PMPeople's Congregational Church
Thursday3:00 PMSt. Paul Lutheran Church
Thursday4:00 PMThe Depot Worship
Thursday5:00 PMChrist Lutheran Church
Thursday6:00 PMWatermark Church
Thursday7:00 PMBethlehem Lutheran Church
Thursday8:00 PMPeople's Congregational Church
Thursday9:00 PMSt. Paul Lutheran Church
Thursday10:00 PMThe Depot Worship
Thursday11:00 PMChrist Lutheran Church
Friday12:00 AMWatermark Church
Friday1:00 AMBethlehem Lutheran Church
Friday2:00 AMPeople's Congregational Church
Friday3:00 AMSt. Paul Lutheran Church
Friday4:00 AMThe Depot Worship
Friday5:00 AMChrist Lutheran Church
Friday6:00 AMWatermark Church
Friday7:00 AMBethlehem Lutheran Church
Friday8:00 AMPeople's Congregational Church
Friday9:00 AMSt. Paul Lutheran Church
Friday10:00 AMThe Depot Worship
Friday11:00 AMChrist Lutheran Church
Friday12:00 PMMemorial Lutheran Church
Friday1:00 PMSt Peter's United Church
Friday2:00 PMOakridge Community Church
Friday3:00 PMOur Savior's Lutheran Church
Friday4:00 PMRiver Valley Christian Church
Friday5:00 PMSt. Andrews Contemporary Worshi
Friday6:00 PMMemorial Lutheran Church
Friday7:00 PMSt Peter's United Church
Friday8:00 PMOakridge Community Church
Friday9:00 PMOur Savior's Lutheran Church
Friday10:00 PMRiver Valley Christian Church
Friday11:00 PMSt. Andrews Contemporary Worshi
Saturday12:00 AMMemorial Lutheran Church
Saturday1:00 AMSt Peter's United Church
Saturday2:00 AMOakridge Community Church
Saturday3:00 AMOur Savior's Lutheran Church
Saturday4:00 AMRiver Valley Christian Church
Saturday5:00 AMSt. Andrews Contemporary Worshi
Saturday6:00 AMMemorial Lutheran Church
Saturday7:00 AMSt Peter's United Church
Saturday8:00 AMOakridge Community Church
Saturday9:00 AMOur Savior's Lutheran Church
Saturday10:00 AMRiver Valley Christian Church
Saturday11:00 AMSt. Andrews Contemporary Worshi
Saturday12:00 PMEpiscopal Church of Ascension
Saturday1:00 PMWatermark Church
Saturday2:00 PMNew Life Christian Community
Saturday3:00 PMSt. Andrews Contemporary Worshi
Saturday4:00 PMThe Depot Worship
Saturday5:00 PMFirst Presbyterian Church
Saturday6:00 PMStillwater Evangelical Free
Saturday7:00 PMOakridge Community Church
Saturday8:00 PMSt. Andrews Traditional Worship
Saturday9:00 PMSt. Michael's Catholic Church
Saturday10:00 PMHope Works
Saturday10:30 PMDiocese of Saint Cloud Worship
Saturday11:00 PMTrinity Lutheran Church
Sunday12:00 AMEpiscopal Church of Ascension
Sunday1:00 AMWatermark Church
Sunday2:00 AMNew Life Christian Community
Sunday3:00 AMSt. Andrews Contemporary Worshi
Sunday4:00 AMThe Depot Worship
Sunday5:00 AMFirst Presbyterian Church
Sunday6:00 AMStillwater Evangelical Free
Sunday7:00 AMOakridge Community Church
Sunday8:00 AMSt. Andrews Traditional Worship
Sunday10:30 AMDiocese of Saint Cloud Worship
Sunday11:00 AMTrinity Lutheran Church
Sunday12:00 PMFirst United Methodist Church
Sunday1:00 PMBethlehem Lutheran Church
Sunday2:00 PMRiver Valley Christian Church
Sunday3:00 PMSalem Lutheran Church
Sunday4:00 PMSt. Paul Lutheran Church
Sunday5:00 PMMemorial Lutheran Church
Sunday6:00 PMChrist Lutheran Church
Sunday7:00 PMOur Savior's Lutheran Church
Sunday8:00 PMSt Peter's United Church
Sunday9:00 PMRockpoint Church
Sunday10:00 PMPeople's Congregational Church
Sunday11:00 PMGospel of Grace Fellowship
*This schedule is valid as of 1:10 AM on Tuesday, October 27, 2020 and is subject to change.  Refresh this screen often for the most up-to-date scheduling information.
Powered by LEIGHTRONIX